Home Toernooi Deelnemers Poules Wedstrijden Ranking Media Nederlands English
Mannen 2019 Vrouwen 2019

Wedstrijden Mannen 2019

Ronde 1

Poule A
Wedstrijd ID. Speler 1 Resultaten Speler 2
1 Marcel Zijlmans2  -  0Rick Sermeus 
( 12-7 | 12-1 )
5 Nicky Koppen2  -  0Bart Rozenboom 
( 11-2 | 12-10 )
9 Rick Sermeus0  -  2Lubos Zajic 
( 0-11 | 5-11 )
13 Bart Rozenboom0  -  2Antonín Kubác 
( 9-11 | 4-11 )
17 Antonín Kubác1  -  2Nicky Koppen 
( 12-10 | 7-11 | 0-12 )
21 Lubos Zajic2  -  0Bart Rozenboom 
( 12-4 | 12-3 )
25 Marcel Zijlmans0  -  2Antonín Kubác 
( 7-11 | 2-12 )
29 Rick Sermeus0  -  2Nicky Koppen 
( 7-12 | 3-11 )
33 Nicky Koppen2  -  1Marcel Zijlmans 
( 11-1 | 10-12 | 13-10 )
37 Lubos Zajic2  -  0Antonín Kubác 
( 12-5 | 11-1 )
41 Marcel Zijlmans2  -  0Bart Rozenboom 
( 11-2 | 12-4 )
45 Antonín Kubác2  -  0Rick Sermeus 
( 11-0 | 12-5 )
49 Lubos Zajic2  -  0Marcel Zijlmans 
( 12-6 | 12-6 )
53 Rick Sermeus0  -  2Bart Rozenboom 
( 6-11 | 1-12 )
57 Lubos Zajic2  -  0Nicky Koppen 
( 12-3 | 11-6 )


Poule B
Wedstrijd ID. Speler 1 Resultaten Speler 2
2 Yelle Steur2  -  1Achmad Martosoewondo 
( 10-13 | 12-7 | 11-8 )
6 Mark Damen0  -  2Andreas Schmitz 
( 5-11 | 6-12 )
10 Achmad Martosoewondo2  -  0Peter Bayer 
( 12-7 | 12-7 )
14 Andreas Schmitz2  -  1Jan Rezucha 
( 9-11 | 11-7 | 11-6 )
18 Jan Rezucha2  -  0Mark Damen 
( 11-4 | 12-1 )
22 Peter Bayer2  -  0Andreas Schmitz 
( 12-8 | 11-9 )
26 Yelle Steur2  -  0Jan Rezucha 
( 12-5 | 11-2 )
30 Achmad Martosoewondo2  -  0Mark Damen 
( 12-2 | 11-6 )
34 Mark Damen0  -  2Yelle Steur 
( 0-11 | 2-12 )
38 Peter Bayer2  -  0Jan Rezucha 
( 13-10 | 11-8 )
42 Yelle Steur2  -  0Andreas Schmitz 
( 12-3 | 11-5 )
46 Jan Rezucha0  -  2Achmad Martosoewondo 
( 9-11 | 5-12 )
50 Peter Bayer1  -  2Yelle Steur 
( 4-11 | 13-10 | 9-12 )
54 Achmad Martosoewondo2  -  1Andreas Schmitz 
( 9-11 | 12-7 | 11-4 )
58 Peter Bayer2  -  0Mark Damen 
( 11-1 | 12-7 )


Poule C
Wedstrijd ID. Speler 1 Resultaten Speler 2
3 Daniel Alonso0  -  2Jeroen Tulp 
( 7-11 | 0-12 )
7 Eddy Pelkmans1  -  2Kevin Barth 
( 11-8 | 7-11 | 9-11 )
11 Jeroen Tulp2  -  0Franck Bouilloux 
( 11-9 | 11-5 )
15 Kevin Barth0  -  2Ondrej Kodet 
( 9-11 | 1-11 )
19 Ondrej Kodet2  -  0Eddy Pelkmans 
( 12-7 | 12-5 )
23 Franck Bouilloux0  -  2Kevin Barth 
( 9-11 | 2-11 )
27 Daniel Alonso1  -  2Ondrej Kodet 
( 11-7 | 4-11 | 11-13 )
31 Jeroen Tulp2  -  0Eddy Pelkmans 
( 12-0 | 12-8 )
35 Eddy Pelkmans2  -  1Daniel Alonso 
( 0-12 | 12-1 | 11-9 )
39 Franck Bouilloux0  -  2Ondrej Kodet 
( 6-11 | 2-12 )
43 Daniel Alonso1  -  2Kevin Barth 
( 6-11 | 11-8 | 3-12 )
47 Ondrej Kodet2  -  0Jeroen Tulp 
( 12-10 | 11-7 )
51 Franck Bouilloux1  -  2Daniel Alonso 
( 10-11 | 11-2 | 7-12 )
55 Jeroen Tulp2  -  0Kevin Barth 
( 11-3 | 11-0 )
59 Franck Bouilloux2  -  0Eddy Pelkmans 
( 11-7 | 11-9 )


Poule D
Wedstrijd ID. Speler 1 Resultaten Speler 2
4 Hosam Althakali0  -  2Stefan Heuker 
( 4-11 | 0-11 )
8 Nico de Rechter0  -  2Christian Siegemeyer 
( 1-12 | 1-11 )
12 Stefan Heuker0  -  0Arnaud Derre 
( 0-0 | 0-0 )
16 Christian Siegemeyer0  -  2David Hájek 
( 2-11 | 3-11 )
20 David Hájek2  -  0Nico de Rechter 
( 12-0 | 12-1 )
24 Arnaud Derre0  -  0Christian Siegemeyer 
( 0-0 | 0-0 )
28 Hosam Althakali0  -  2David Hájek 
( 0-11 | 4-11 )
32 Stefan Heuker2  -  0Nico de Rechter 
( 12-0 | 12-4 )
36 Nico de Rechter0  -  2Hosam Althakali 
( 6-12 | 6-11 )
40 Arnaud Derre0  -  0David Hájek 
( 0-0 | 0-0 )
44 Hosam Althakali0  -  2Christian Siegemeyer 
( 7-9 | 5-11 )
48 David Hájek0  -  2Stefan Heuker 
( 1-11 | 6-11 )
52 Arnaud Derre0  -  0Hosam Althakali 
( 0-0 | 0-0 )
56 Stefan Heuker2  -  0Christian Siegemeyer 
( 11-5 | 11-2 )
60 Arnaud Derre0  -  0Nico de Rechter 
( 0-0 | 0-0 )



Round 2

Poule E - Knock-out
Wedstrijd ID. Speler 1 Resultaten Speler 2
117 Lubos Zajic1  -  2David Hájek 
( 9-11 | 11-9 | 7-11 )
118 Achmad Martosoewondo2  -  1Ondrej Kodet 
( 9-11 | 11-9 | 11-9 )
119 Jeroen Tulp2  -  1Yelle Steur 
( 12-3 | 11-12 | 11-9 )
120 Stefan Heuker2  -  0Nicky Koppen 
( 12-7 | 12-0 )


Poule F - Plaats 9-12
Wedstrijd ID. Speler 1 Resultaten Speler 2
121 Antonín Kubác0  -  2Kevin Barth 
( 5-9 | 9-11 )
125 Peter Bayer2  -  0Christian Siegemeyer 
( 11-5 | 11-5 )
129 Kevin Barth2  -  0Peter Bayer 
( 11-5 | 12-10 )
133 Antonín Kubác0  -  2Christian Siegemeyer 
( 2-11 | 2-12 )
136 Peter Bayer2  -  0Antonín Kubác 
( 12-5 | 12-1 )
139 Kevin Barth1  -  2Christian Siegemeyer 
( 7-8 | 12-7 | 8-11 )


Poule G - Plaats 13-16
Wedstrijd ID. Speler 1 Resultaten Speler 2
122 Marcel Zijlmans0  -  2Daniel Alonso 
( 10-13 | 9-11 )
126 Andreas Schmitz2  -  0Hosam Althakali 
( 11-0 | 11-7 )
130 Daniel Alonso0  -  2Andreas Schmitz 
( 5-11 | 4-11 )
134 Marcel Zijlmans2  -  0Hosam Althakali 
( 11-3 | 11-7 )
137 Andreas Schmitz2  -  0Marcel Zijlmans 
( 14-11 | 13-10 )
140 Daniel Alonso2  -  0Hosam Althakali 
( 11-2 | 12-7 )


Poule H - Plaats 17-20
Wedstrijd ID. Speler 1 Resultaten Speler 2
123 Bart Rozenboom0  -  2Franck Bouilloux 
( 2-11 | 0-12 )
127 Jan Rezucha2  -  0Nico de Rechter 
( 11-4 | 11-3 )
131 Franck Bouilloux2  -  0Jan Rezucha 
( 11-6 | 12-5 )
135 Bart Rozenboom2  -  1Nico de Rechter 
( 11-1 | 3-12 | 11-6 )
138 Jan Rezucha2  -  0Bart Rozenboom 
( 11-8 | 11-3 )
141 Franck Bouilloux2  -  0Nico de Rechter 
( 11-5 | 12-5 )


Poule I - Plaats 21-23
Wedstrijd ID. Speler 1 Resultaten Speler 2
124 Rick Sermeus0  -  2Eddy Pelkmans 
( 10-12 | 0-11 )
128 Eddy Pelkmans2  -  0Mark Damen 
( 12-5 | 12-2 )
132 Mark Damen2  -  0Rick Sermeus 
( 13-10 | 11-2 )



Ronde 3

Verliezers knock-out voor plaats 5-8
Wedstrijd ID. Speler 1 Resultaten Speler 2
158 Lubos Zajic2  -  0Nicky Koppen 
( 11-2 | 11-1 )
159 Ondrej Kodet1  -  2Yelle Steur 
( 7-11 | 12-10 | 4-12 )
160 Nicky Koppen0  -  2Ondrej Kodet 
( 5-11 | 10-13 )
161 Yelle Steur0  -  2Lubos Zajic 
( 7-11 | 4-12 )



Ronde 4

Halve finales
Wedstrijd ID. Speler 1 Resultaten Speler 2
162 David Hájek2  -  1Stefan Heuker 
( 7-11 | 11-6 | 8-4 )
163 Achmad Martosoewondo0  -  2Jeroen Tulp 
( 2-11 | 9-11 )



Ronde 5

Finale en plaats 3-4
Wedstrijd ID. Speler 1 Resultaten Speler 2
164 Stefan Heuker2  -  0Achmad Martosoewondo 
( 12-8 | 12-11 )
165 Jeroen Tulp0  -  2David Hájek 
( 10-13 | 8-11 )